10tk 86x86mm Paneel Simplex KS või Duplex LC-Adapter / Valge / FTTH-ODN

Uus toode

On laos

€15.92

10tk 86x86mm Paneel Simplex KS Adapter või Duplex LC-Adapter / Valge / FTTH-ODN

1. Kirjeldus

86 tüüp optical fiber paneel, tuntud ka optilise kiu info kastis, optiline fiiberkaabel desktop kasti, kodu optilise kiu paneeli pesa, koduvõrgu paneeli pesa, optiline fiiberkaabel paneel kasti pesa, optiline fiiberkaabel teavet pesa.See on täielik määratud valdkondades lõpetada optilise kiu kiirkinnitusega komplekt, mis on omadused kõrge kvaliteet, kõrge edukuse määr, kõrge usaldusväärsus ja kiire paigaldus.

See sobib FTTH (fiber to home), FTTO (kiudaineid office), FTTD (fiber to desktop) ja teisel korral, millega võetakse vastu kasti kaane lukk disain; materjal on PC + tulekindel ABS, ja leekiaeglustavad hinne jõuab v0. Tavaliselt kasutatakse jagunevad ühe-port ja kahe sadama, valgustatud, paigaldus ja varjatud varjatud seina (süvistatav paigaldus), jne.

2. Tellimine Teave

Värv

Valige Üksus

Laevandus Sisu

Hind kokku 10 tk (free shipping)

Valge

Ainult paneel

10tk, ainult, paneel, ilma adapter

USD 19

Sinine

KS APC Adapter

10tk, paneel simplex SC/APC adapter

USD 23

Must

KS UPC Adapter

10tk, paneel simplex SC/UPC adapter

USD 23

Hall

LC APC Adapter

10tk, paneel duplex LC/APC adapter katik

USD 23

Roosa

LC UPC Adapter

10tk, paneel koos LC duplex/UPC adapter katik

USD 23

3. Tehnilised Näitajad

Suurus paneel: 86x86mm

Värvi kast: Valge

Adapter:

Simpleks-KS tüüp flangeless või Duplex LC adapter flangeless

Lisaseade: Kruvi -, plast-laienemine kruvi ja fusion kaitsta toru.

4. Funktsioon

Lihtne kasutada

Sobivad kasutamiseks siseruumides

5. Rakendused

Telekommunikatsiooni abonentide aasa

Fiber to the home (FTTH)

LAN/WAN

6. Foto

Ainult pannel

koos SC/APC Adapter

koos SC/UPC adapter

koos Duplex LC/APC adapter

koos LC duplex/UPC adapter

Märksõnad: supermicro server, optitap ks adapter, lc upc, ks lüliti, 10gbe, ftth, 100m fiber, Mikrotik, ftth lüliti ftth, mikrotik ruuter.

värv Valge
Adapter Simpleks-KS Adapter või Duplex LC Adapter
Suurus 86x86mm
Kasutamine FTTH Kodu
Ühilduva Aruba
Kirje Pikkus 1m
Pistiku Tüüp Hübriid
Sertifitseerimine PUUDUB
Materjal PC+ABS
Päritolu CN(Päritolu)
Brändi Nimi CICVCHC
Kiu Tüüp Ühemoodilisi
Pakett 10 tk koos ühe kilekoti
Mudeli Number TMB01-003

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

10tk 86x86mm Paneel Simplex KS või Duplex LC-Adapter / Valge / FTTH-ODN

10tk 86x86mm Paneel Simplex KS või Duplex LC-Adapter / Valge / FTTH-ODN

Seotud tooted

Algne Hua wei 16 sadamate PON juhatuse EPHF koos 1.25 G SFP jaoks MA5800 OLT.

€552.94

Kõrge Kvaliteediga Square Tüüp Paljaste Fiiberkaabli Adapter KS APC Adapter Toote Kirjeldus Adapter on mehaaniline seade, mille eesmärk on viia fiber-optic pistikud.See sisaldab interconnect siseküljel, mis hoiab kahte ferrules koos. Paljaste fiber optiline adapterit kasutatakse keskmise link paljaste optiline fiiberkaabel, et fiiberoptiliste seadmete. Omadused: Sobib

€9.12

Omadused: 100% täiesti uus ja kvaliteetne Funktsioonid: • Kaabli tester UTP/STP/RJ45/RJ11 • skaneerib Automaatselt miss juhtmestik, häire-kaabel, avatud ja lühise • TEL BNC katse saadaval (adapter vajalik) • Kaugjuhtimise teel katse kaabel kuni 1000 jala pikkus (puldiga komplekt komplektis) • Kaitsev toitelüliti madala energiatarbega • Kõrge kvaliteediga karpi annab kindlama kaitse

€8.74

Omadused: Võimaldab kergesti keskel span juurdepääsu optilised kiud lahti puhvri torud Juurdepääs toru mõõdud 1,9 mm 3,0 mm Shaves täpne avamist, et vältida kiudained kahju Suurus kanalite kergesti kindlaks määrata, toru suurus Lukustusmehhanism tagab tööriista jääb suletuks läbi kogu raseerimine operatsiooni Made in U. S. A. Osa

€21.35

Toetab kahte lainepikkustel 1310/1550nm. Saatmine: ühe KS-sse, üks FC ümmargune pea, üks kandekott Toote Info: Enne Y ou Osta 1: Kõikide müüdud toodete firma on ehtsad, otse tarnitud tootja ladu, absoluutselt lase sul osta kindel. 2: käesoleva pood: järgima põhimõtet kvaliteedi esimene, teenuste esimene, kliendi esimene, ja püüame olla teile

€58.65

100% liides GC8B juhatus C SFP moodulid Fiberhome OLT GPON EPON

€502.68

Toote kirjeldus: lahtine toru kaabel piki-avamine nuga kasutades super sulamid, mis on spetsiaalselt tehtud shar nuga.Koorimis-välimine läbimõõt on neli kirjeldused.Piki tala, toru tühjaks väljas kiudoptilise kaabli katkestuseta ümberlülitus aega.Avatud center tala, toru välimine läbimõõt on neli valikut ülalt ja alt avatud külgedega tala, toru avamise, lihtne juhtida kiudaineid.Pikisuunalised

€5.34

Maksmine: Tingdeponeerimiskokkuleppe Teenus Kui teil on mõned küsimused selle kohta, maksmine, palun võtke meiega ühendust. 1. Palun kontrollige oma aadressi enne lõpetamist makse.Kui sa tahad teha mis tahes muutus, palun võtke meiega ühendust. 2. Tracking number on värskendus, www.eesti-metsavara.ee kui teie kirje on tarnitud. Me ei vastuta mis tahes tolli

€30.66

Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp)

€23.88

PCI-Express Quad Port Gigabit Network Server Adapter Intel Kiibistik, I350-T4 Põhineb uus Intel® I350-T4 Gigabit Ethernet Controller, Intel Dual Ethernet Port ja Quad Port Serveri Võrgukaart on Inteli neljanda põlvkonna PCI Express Gigabit Ethernet (PCIe GbE) adapterid.Need adapterid presentatsioon tööstuse esimene täielikult integreeritud, multi-port PCIe 2.1 GbE kontrollerid,

€62.83

Lihtne surudes algatusel tegeleb pesa ja algatab cleaner Kasutatav koos 525+ koristust ühiku kohta Valmistatud antistaatiline vaigud Puhastus mikro-kiud on tihedalt keerutatud ja prahi tasuta Puhastamise süsteem pöörleb 180° täis sweep on kaks stiili 1,25 mm ja 2,5 mm puhastus.Juhuslik stiil,Minders ei osta.Aitäh!

€10.05

Kirjeldus Kiire Montaaži-Liides (ka nimega Nr-poola Connector , Eel-poola Pistik või Kiire Pesa ) on lihtne paigaldada seade.Ühtegi tööriista või kinnitusseadmete on vaja.See on universaalne jaoks 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Kaabel Korter. see oli mõeldud kiire lõpetamine koos eel-poleeritud-liides.Kasutades V-groove tehnoloogia, see ei vaja epoksüüd.Läbipaistvat

€68.01

2019 Uusim Fiber Optiline Tunnus Komshine KFI-40 Määratletakse turgu valitseva liikluse suunda, Lihtne katse otse,mugav Kui KomShine KFI-40Optical FiberIdentifier canquickly kindlaks suunas edastatud kiu-ja display-suhteline core võimu ilma mis tahes kahjude eest thebeadedfiber.Kui liiklus on olemas, aeg-ajalt helisignaal on sisse lülitatud. Kui KomShine KFI-40 optilise kiu

€74.56

Top