10tk LC/UPC-LC/UPC Ühe režiim dual core fiber optic patch cord simplex Jumper Kaabli SM Duplex 2 südamikud Optika 1m 2m 3m 5m 10m

Uus toode

On laos

€21.70

Nimi SM SX LC/UPC-LC/UPC patch cord Coonector Tüüp LC/UPC-LC/UPC Mode Single mode Fiiber, Läbimõõt 9/125µm Kiu Tüüp G652D/G655/G657A1/G657A2/G657B Kaabli Läbimõõt 0,9 mm/2,0 mm/3.0 mm

Toote Ühik LC/SC/FC/ST Fiber Patch Cord SM MM Kiu Läbimõõt um 9/125 65.5/125 50/125 Poleerimine PC UPC APC PC PC sisendsumbuvus dB ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1 Return Loss (dB ≥45 ≥50 ≥60 - - Insert-tõmba Katse dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15 Vahetatavus dB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1 temperatuurivahemik ℃ -40~+80 Vastupidavus(1/Paaritusega) ≥500 Tõmbetugevus (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9 Kiudaineid 9/125um, 50/125um,62.5/125um,jne Läbimõõduga 0,9 mm 2,0 mm, 3.0 mm jne Südamikud Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores jne

Suzhou Youyisi Electronic Technology Co., Ltd.asutati aastal 2014. tervikliku tootmis-ja hulgimüügifirma.Meil on kiud-optiline side 6 aastat ja on spetsialiseerunud tootma igasuguseid Fiber optic patch cord ,Fiber Optic Patch Paneel,fiiberoptiliste Nägu Plaat .Meil on tuntud hea kvaliteediga, konkurentsivõimelised hinnad, esimese klassi craftworks, ohutu pakett, kiire tarne.Meie tooteid müüa ka Kagu-Aasias, Euroopas ja Lõuna-Ameerikas .Välja arvatud meie enda tooteid, pakume OEM teenuste ja aktsepteerida kohandatud, et samuti.Oleme välja töötanud kujundused meie klientidele Malaisia,Prantsusmaa,Saksamaa,Ameerika,Korea,Austraalia,Brasiilia ja meie tooted on populaarsed välisturgudele.Me tarne palju paremad tooted, millel erinevad kujundused ja professionaalsed teenused.Me hoiame sõpru üle kogu maailma, et külastada meie firma ja meiega koostööd alusel pikaajalist vastastikust kasu.Me ootame huviga teie küsimustele kiiresti.

Märksõnad: fiber optic patchcord, lc optika, fiber optic patch mufta, cleaver fiiberoptiliste, duplex uhf, fiber optic jumper, sm mänguasi, simplex pluss, acer aspire 5750g sülearvuti emaplaadi, 1 core kiudoptilise kaabli.

Mudeli Number LC/UPC-LC/UPC
Lainepikkus 1310/1550nm
Pistiku Tüüp LC/UPC
Sisendsumbuvus Mitte rohkem kui 0,3 dB
Kaabli Pikkus 1m, 2m, 3m, 5m,10m, kuna sinu kohandamine
Brändi Nimi NoEnName_Null
Kiu Tüüp SM 9/125um
Kiudaineid Jope 2.0 mm, PVC
Päritolu CN(Päritolu)
Return Loss Mitte vähem kui 50dB

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

10tk LC/UPC-LC/UPC Ühe režiim dual core fiber optic patch cord simplex Jumper Kaabli SM Duplex 2 südamikud Optika 1m 2m 3m 5m 10m

10tk LC/UPC-LC/UPC Ühe režiim dual core fiber optic patch cord simplex Jumper Kaabli SM Duplex 2 südamikud Optika 1m 2m 3m 5m 10m

Seotud tooted

Algne Hua wei 16 sadamate PON juhatuse EPHF koos 1.25 G SFP jaoks MA5800 OLT.

€552.94

Kõrge Kvaliteediga Square Tüüp Paljaste Fiiberkaabli Adapter KS APC Adapter Toote Kirjeldus Adapter on mehaaniline seade, mille eesmärk on viia fiber-optic pistikud.See sisaldab interconnect siseküljel, mis hoiab kahte ferrules koos. Paljaste fiber optiline adapterit kasutatakse keskmise link paljaste optiline fiiberkaabel, et fiiberoptiliste seadmete. Omadused: Sobib

€9.12

Omadused: 100% täiesti uus ja kvaliteetne Funktsioonid: • Kaabli tester UTP/STP/RJ45/RJ11 • skaneerib Automaatselt miss juhtmestik, häire-kaabel, avatud ja lühise • TEL BNC katse saadaval (adapter vajalik) • Kaugjuhtimise teel katse kaabel kuni 1000 jala pikkus (puldiga komplekt komplektis) • Kaitsev toitelüliti madala energiatarbega • Kõrge kvaliteediga karpi annab kindlama kaitse

€8.74

Omadused: Võimaldab kergesti keskel span juurdepääsu optilised kiud lahti puhvri torud Juurdepääs toru mõõdud 1,9 mm 3,0 mm Shaves täpne avamist, et vältida kiudained kahju Suurus kanalite kergesti kindlaks määrata, toru suurus Lukustusmehhanism tagab tööriista jääb suletuks läbi kogu raseerimine operatsiooni Made in U. S. A. Osa

€21.35

Toetab kahte lainepikkustel 1310/1550nm. Saatmine: ühe KS-sse, üks FC ümmargune pea, üks kandekott Toote Info: Enne Y ou Osta 1: Kõikide müüdud toodete firma on ehtsad, otse tarnitud tootja ladu, absoluutselt lase sul osta kindel. 2: käesoleva pood: järgima põhimõtet kvaliteedi esimene, teenuste esimene, kliendi esimene, ja püüame olla teile

€58.65

100% liides GC8B juhatus C SFP moodulid Fiberhome OLT GPON EPON

€502.68

Toote kirjeldus: lahtine toru kaabel piki-avamine nuga kasutades super sulamid, mis on spetsiaalselt tehtud shar nuga.Koorimis-välimine läbimõõt on neli kirjeldused.Piki tala, toru tühjaks väljas kiudoptilise kaabli katkestuseta ümberlülitus aega.Avatud center tala, toru välimine läbimõõt on neli valikut ülalt ja alt avatud külgedega tala, toru avamise, lihtne juhtida kiudaineid.Pikisuunalised

€5.34

Maksmine: Tingdeponeerimiskokkuleppe Teenus Kui teil on mõned küsimused selle kohta, maksmine, palun võtke meiega ühendust. 1. Palun kontrollige oma aadressi enne lõpetamist makse.Kui sa tahad teha mis tahes muutus, palun võtke meiega ühendust. 2. Tracking number on värskendus, www.eesti-metsavara.ee kui teie kirje on tarnitud. Me ei vastuta mis tahes tolli

€30.66

Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp)

€23.88

PCI-Express Quad Port Gigabit Network Server Adapter Intel Kiibistik, I350-T4 Põhineb uus Intel® I350-T4 Gigabit Ethernet Controller, Intel Dual Ethernet Port ja Quad Port Serveri Võrgukaart on Inteli neljanda põlvkonna PCI Express Gigabit Ethernet (PCIe GbE) adapterid.Need adapterid presentatsioon tööstuse esimene täielikult integreeritud, multi-port PCIe 2.1 GbE kontrollerid,

€62.83

Lihtne surudes algatusel tegeleb pesa ja algatab cleaner Kasutatav koos 525+ koristust ühiku kohta Valmistatud antistaatiline vaigud Puhastus mikro-kiud on tihedalt keerutatud ja prahi tasuta Puhastamise süsteem pöörleb 180° täis sweep on kaks stiili 1,25 mm ja 2,5 mm puhastus.Juhuslik stiil,Minders ei osta.Aitäh!

€10.05

Kirjeldus Kiire Montaaži-Liides (ka nimega Nr-poola Connector , Eel-poola Pistik või Kiire Pesa ) on lihtne paigaldada seade.Ühtegi tööriista või kinnitusseadmete on vaja.See on universaalne jaoks 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Kaabel Korter. see oli mõeldud kiire lõpetamine koos eel-poleeritud-liides.Kasutades V-groove tehnoloogia, see ei vaja epoksüüd.Läbipaistvat

€68.01

2019 Uusim Fiber Optiline Tunnus Komshine KFI-40 Määratletakse turgu valitseva liikluse suunda, Lihtne katse otse,mugav Kui KomShine KFI-40Optical FiberIdentifier canquickly kindlaks suunas edastatud kiu-ja display-suhteline core võimu ilma mis tahes kahjude eest thebeadedfiber.Kui liiklus on olemas, aeg-ajalt helisignaal on sisse lülitatud. Kui KomShine KFI-40 optilise kiu

€74.56

Top